Transport Medyczny

Współpracujemy ze sprawdzonym od lat Transportem Medycznym CSR, obsługującym klientów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Transport odbywa się w pełni wyposażonymi karetkami, zgodnie z ustawą o PRM, posiadającymi również klimatyzację utrzymującą właściwą temperaturę podczas długich przewozów, a także wyposażonymi w odtwarzacze DVD z wbudowanymi 15” ekranami LCD.

Wszystkie pozjazdy posiadają normy bezpieczeństwa PN-EN 1789, wyposażone są w sprzęt zgodny z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań jakie muszą spełniać specjalistyczne środki transportu. W trakcie transportu, pojazdy są ciągle monitorowane poprzez wbudowane moduły GPS.

Przed realizacją transportu zostają zebrane wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia pacjenta i na ich podstawie dostosowane zostaje wyposażenie ambulansu. Personel zwraca szczególną uwagę na warunki podróży i dokłada wszelkich starań, aby przebiegała ona w miłej i przyjaznej atmosferze.
Gwarantujemy Państwu, że transport chorych będzie przebiegać w komfortowych warunkach z ogromną dbałością o odpowiednie wyposażenie, a także opiekę specjalistów na czas przewozu.