Centrum medyczne Profeomed

Centrum Medyczne Profeomed powstało w oparciu o najwyższe standardy jakości i obsługi Pacjenta jak również bezsprzecznie najnowszą wiedzę medyczną. Oferujemy naszym Pacjentom szerokie spektrum usług medycznych, po pierwsze w postaci specjalistycznych konsultacji lekarskich, diagnostyki ultrasonograficznej, kardiologicznej, neurologicznej, dermatologicznej czy pulmonologicznej. Oferujemy również bogatą ofertę zabiegów chirurgicznych, dodatkowo zabiegów proktologicznych.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny, psychoterapii, dietetyki i fizjoterapii. Dlatego nasza kadra lekarska, w skład której wchodzą lekarze o bogatym doświadczeniu klinicznym jest jednocześnie gwarancją profesjonalizmu i satysfakcji Pacjentów. Z tego powodu gwarantujemy z całą pewnością indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Nasze obiekty są przystosowane do wymogów osób niepełnosprawnych i z pewnością przyjazne dla najmłodszych Pacjentów.

W naszej placówce zapewniamy możliwość korzystania z najnowszej generacji sprzętu i urządzeń medycznych co z pewnością poprawia skuteczność diagnostyki.

Oferujemy naszym Pacjentom dwie lokalizacje naszych placówek medycznych, które niewątpliwie zapewnią komfort dojazdu. Pierwsza z nich zlokalizowana obok Szpitala im. Jana Pawła II, podczas gdy druga przy ulicy Kopernika w dawnym budynku Oddziału Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego. Zarówno do pierwszej jak i drugiej lokalizacji można się zarejestrować telefonicznie jak i poprzez internet.

Profeomed to przede wszystkim ludzie którzy tworzą to miejsce, zaangażowani, empatyczni wobec Pacjenta i gotowi w każdym momencie nieść pomoc. Wykwalifikowany personel medyczny zapewnia profesjonalizm i przyjazną atmosferę podczas wykonywania  świadczeń medycznych, a o wysoki standard opieki dba także pomocny zespół naszej recepcji. Nasze obiekty są ponadto dostosowane do zachowania pełnego komfortu i dyskrecji Pacjentów.

Zaufało nam przez ostatnie lata wielu Pacjentów ponieważ zdrowie dla nas jest najwyższym priorytetem. Każdego dnia dopełniamy wszelkich starań by spełniać te oczekiwania, dbać o samopoczucie Pacjenta i z myślą o potrzebach kolejnych pokoleń jeszcze bardziej podnosić poziom oraz jakość świadczonych usług.

Nieustannie dążymy do ciągłego rozwoju i poszerzania swojej oferty medycznej, a liczne nagrody są przede wszystkim potwierdzeniem naszej rzetelnej i pełnej oddania pracy z Pacjentem. 

Centrum medyczne Profeomed
Recepcja i Obsługa Pacjenta

Anna Krawczyk

Manager
ds Obsługi Pacjenta i Recepcji

  Centrum medyczne Profeomed
  Zarząd i Administracja

  Agnieszka Latała

  Manager
  d.s. Organizacyjnych i PR

   Lucyna Seweryn

   Manager
   d.s. Księgowych i Personalnych