Centrum medyczne Profeomed

Centrum Medyczne Profeomed powstało w oparciu o najwyższe standardy jakości i obsługi Pacjenta jak również bezsprzecznie najnowszą wiedzę medyczną. Oferujemy naszym Pacjentom szerokie spektrum usług medycznych, po pierwsze w postaci specjalistycznych konsultacji lekarskich, diagnostyki ultrasonograficznej, kardiologicznej czy pulmonologicznej.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny. Dlatego nasza kadra lekarska, w skład której wchodzą lekarze o bogatym doświadczeniu klinicznym jest jednocześnie gwarancją profesjonalizmu i satysfakcji Pacjentów. Z tego powodu gwarantujemy z całą pewnością indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Nasze obiekty są przystosowane do wymogów osób niepełnosprawnych i z pewnością przyjazne dla najmłodszych Pacjentów.

W naszej placówce zapewniamy możliwość korzystania z najnowszej generacji sprzętu i urządzeń medycznych co z pewnością poprawia skuteczność diagnostyki.

Profeomed to przede wszystkim ludzie którzy tworzą to miejsce, zaangażowani, empatyczni wobec Pacjenta i gotowi w każdym momencie nieść pomoc. Wykwalifikowany personel medyczny zapewnia profesjonalizm i przyjazną atmosferę podczas wykonywania  świadczeń medycznych, a o wysoki standard opieki dba także pomocny zespół naszej recepcji. Nasze obiekty są ponadto dostosowane do zachowania pełnego komfortu i dyskrecji Pacjentów.

Zaufało nam przez ostatnie lata wielu Pacjentów ponieważ zdrowie dla nas jest najwyższym priorytetem. Każdego dnia dopełniamy wszelkich starań by spełniać te oczekiwania, dbać o samopoczucie Pacjenta i z myślą o potrzebach kolejnych pokoleń jeszcze bardziej podnosić poziom oraz jakość świadczonych usług.

Nieustannie dążymy do ciągłego rozwoju i poszerzania swojej oferty medycznej, a liczne nagrody są przede wszystkim potwierdzeniem naszej rzetelnej i pełnej oddania pracy z Pacjentem. 

Centrum medyczne Profeomed
Zarząd i Administracja

Agnieszka Latała

Manager
d.s. Organizacyjnych i PR

    Lucyna Seweryn

    Manager
    d.s. Księgowych i Personalnych