Medycyna estetyczna

Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej , świadczone przez wykwalifikowany personel medyczny posiadający wiedzę oraz duże doświadczenie. Pracujemy na sprawdzonych i wysokiej klasy preparatach oraz sprzęcie medycznym.

W naszej ofercie mamy zabiegi niwelujące problemy blizn potrądzikowych, cieni i zagłębień pod oczami, rozstępów, nadmiernej tkanki tłuszczowej , nadpotliwości, zwiotczenia i starzenia się skóry, zmarszczek starczych i mimicznych oraz bruzd, przebarwień , znamion, pękających naczynek, asymetrii twarzy ,ust i nosa, kaszaków, brodawek i kępek żółtych.

Przyjdź na konsultacje , a my pomożemy Ci dobrać odpowiedni zabieg do Twoich potrzeb i oczekiwań.

OFERUJEMY ZABIEGI:

Aqualyx – to nowoczesne rozwiązanie, będące skuteczną alternatywą dla popularnej, ale inwazyjnej, liposukcji.  Zabieg „lipolizy” iniekcyjnej z użyciem preparatu Aqualyx nie wyłącza z życia codziennego. Substancja zawarta w preparacie Aqualyx dezintegruje ściany komórek tłuszczowych , a ta rozpada się . Uwolniony tłuszcz usuwany jest w procesie metabolizmu przez nerki , jako dwutlenek węgla i woda.

Blefaroplastyka Plazmowa – niechirurgiczne usuwanie opadającej powieki oraz wiotkiej skóry pod oczami. Opadająca powieka, nie tylko nieestetycznie wygląda, często powoduje też zaburzenia widzenia. Zabieg polega na odparowaniu nadmiaru skóry za pomocą generatora plazmy . Wiele osób nie chce decydować się na chirurgiczny zabieg
blefaroplastyki, czyli wycinania nadmiaru skóry, lub nie ma jeszcze takich wskazań.

Zabiegi z użyciem Plasmage – Urządzenie Plasmage pozwala odparować wiotką, wiszącą skórę z każdej okolicy . Wiązka plazmy odparowując skórę, powoduje jej obkurczenie , a ciepło dostarczone w głąb zapewnia stymulację komórek do wytwarzania włókien kolagenowych. Dzięki wytwarzaniu kontrolowanej wiązki plazmy możliwe jest przeprowadzanie bezpiecznych zabiegów nawet w okolicy oka.

Wskazania do zabiegów Plasmage:

 • Kurze łapki, zmarszczki palacza
 • Wiotka skóra, odmładzanie okolicy oka
 • Zmarszczki, bruzdy
 • Blizny potrądzikowe
 • Rozstępy
 • Usuwanie blizn, blizny pooperacyjne
 • Korekta powiek (blefaroplastyka)
 • Brodawki wirusowe, brodawki łojotokowe
 • Włókniaki, kępki żółte (żółtaki), znamiona
 • Zmarszczki na szyi
 • Wiotka skóra łokci i kolan
 • Lifting twarzy
 • Usuwanie kurzajek
 • Plamy soczewicowate, lentigo
 • Leczenie hiperkeratozy (nadmierne rogowacenie naskórka) – peeling plazmowy
 • Zabiegi Anti-aging – peeling plazmowy

Usuwanie brodawek, włókniaków, kępek żółtych, brodawek wirusowych (kurzajek), blizn – Regulowana moc urządzenia Plasmage pozwala na usuwanie włókniaków, brodawek, blizn czy kępek żółtych nawet w okolicy oka. Zmiany wyżej wymienione są nie tylko defektem estetycznym, ale często przeszkadzają w depilacji, noszeniu odzieży czy biżuterii. Zdarza się, że ich zahaczenie skutkuje krwawieniem czy bólem.

Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej (Botox) – Substancja znana od kilkudziesieciu lat i z sukcesem stosowana na szerokich polach medycyny ( neurologia, okulistyka, stomatologia, medycyna estetyczna ). Toksyna botulinowa to lek posiadający właściwości blokowania połączeń mięśniowo- nerwowych co sprawia, że w czasie działania botoksu skóra ulega rozprostowaniu, przez zniwelowanie zgniatania jej przez mięśnie mimiczne.
Tosyna botulinowa zmniejsza również wydzielanie potu poprzez zblokowanie przewodzenia między nerwem, a gruczołem potowym dlatego tak chętnie stosowana jest w leczeniu nadpotliwości.

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – naturalna substancja występująca w naszym organizmie. Ten używany do wypełniania zmodyfikowano tak , aby miał konsystencję żelu i dzięki temu wypełnił miejsca , gdzie brakuje tkanek . Dodatkowo po zastosowaniu kwasu hialuronowego uzyskujemy efekt nawilżenia.
– wypełnianie i konturowanie ust
– wypełnianie zmarszczek
– wypełnianie bruzd nosowo-wargowych . bruzd marionetek, zmarszczek przedmałżowinowych , wypełnienie dłoni
– górna i dolna dolina łez
– wolumetria (przywracanie utraconej z wiekiem objętości owalu twarzy)
– mezoterapia ( twarzy, ciała, głowy, mezoterapia antycellulitowa, niwelująca przebarwienia, mezoterapia okolic intymnych)

Peelingi chemiczne – Zabieg polegający na wykorzystaniu substancji chemicznych tj. kwasy owocowe, kwas glikolowy, salicylowy, mlekowy, trichlorooctowy (TCA). Peeling polega na złuszczeniu naskórka o ingerencji głębszej lub płytszej w zależności od użytego preparatu w odniesieniu do problemów i potrzeb skóry. Zabieg peelingu chemicznego stosowany jest na skórze twarzy, szyi, dekolcie, plecach i pośladkach.
-peeling glikolowy/salicylowy/maleinowy/pirogronowy/TCA/mieszany
-Resites CT (zabieg z wykorzystaniem retinolu i wit.C, zabieg wykonywany w okresie jesień/zima )
-PQAge (zabieg z wykorzystaniem kwasu trójchlorooctowego , może być wykonywany przez cały rok)

Zabiegi z wykorzystaniem Osocza bogatopłytkowego – osocze stosowane jest od wieli lat w medycynie ze względu na ogromne możliwości regeneracyjne, preparat jest w pełni naturalny i bezpieczny dla alergików. W osoczu zawarte są czynniki wzrostu silnie stymulujące odnowę komórkową skóry . Sprawdza się także w leczeniu blizn, rozstępów oraz w leczeniu łysienia.
Nici Darwin – Nici powodują tworzenie nowych włókien kolagenowych i elastyny , powoln rozpuszczanie zapewnia stałą stymulację komórek i ciągłą prace skóry . Jest silnym stymulatorem tkankowym .
Nici haczykowe Barb 4D – Zabieg lifingujący skórę twarzy, bez użycia skalpela. Nici rozpuszczają się upływie roku, a w ich miejscu pozostaje nić wytworzona z własnej tkanki na szkielecie nici haczykowatej.