ul.Kącik 9,31-549 Kraków, Polska
+48126565823; +48126565813; +48517010649
recepcja@profeomed.pl

Dr n. med. Małgorzata Kołcz

SPECJALISTA ENDOKRYNOLOG

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
SOBOTA 9.00 – 12.00
KONSULTACJA ENDOKRYNOLOGICZNA – 150 ZŁ

KONSULTACJA INTERNISTYCZNA – 150 ZŁ

USG TARCZYCY – 150 ZŁ

Wykształcenie:
Doktor Małgorzata Kołcz ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. W 2007 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

Doświadczenie:
Dr n.med. Małgorzata Kołcz jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz specjalistą endokrynologii; posiada doktorat w dziedzinie nauk medycznych.

Pracowała w wielu szpitalach i przychodniach specjalistycznych, m.in. Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. G. Narutowicza oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Obecnie pracuje w kilku przychodniach wielospecjalistycznych na terenie Krakowa.

Zarówno w trakcie studiów medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, jak i po ich zakończeniu odbyła szereg staży zawodowych i naukowych, w ośrodkach krajowych i zagranicznych, w Europie i USA. Badania do pracy doktorskiej prowadziła dzięki stypendium uzyskanemu z funduszy Unii Europejskiej, a pracę doktorską obroniła z wyróżnieniem (Summa cum laude) na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Odbyła liczne szkolenie m.in. w Strong Memorial Hospital na Uniwersytecie w Rochester (Nowy York, USA, 2006). W 2016 roku pracowała w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych na Uniwersytecie Ruprechta Karola w Heidelbergu (Niemcy), gdzie zajmowała się również dydaktyką prowadząc seminaria i ćwiczenia dla studentów medycyny.

W latach 2010 – 2015 współpracowała z Polskim Archiwum Medycyny Wewnętrznej jako tłumacz artykułów medycznych oraz z czasopismem Medycyna Praktyczna opracowując streszczenia z najnowszych badań naukowych. Obecnie współpracuje z The Cochrane Collaboration w ramach Cochrane Polska jako redaktor tłumaczeń streszczeń meta-analiz i przeglądów systematycznych.

Jest autorem prac naukowych i doniesień zjazdowych.

Członkostwo Towarzystw Naukowych:
– członek Towarzystwa Internistów Polskich,
– członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego,
– członek European Society of Endocrinology.

Znane języki:
polski, angielski, niemiecki.